Wydarzenia i zapowiedzi

Zapraszamy do Poznania na China Homelife Show 2015!

Szanowni,

W dniach 27-29 maja serdecznie zapraszamy do Poznania, gdzie odbędzie się – chyba najlepsza w Polsce – impreza poświęcona chińskiemu biznesowi. Mowa oczywiście o Homelife Show 2015, którego czwarta już edycja odbywa się pod hasłem „Biznes Made in China”. Jak piszą organizatorzy, „Poznań od Pekinu dzieli blisko 7 tys. kilometrów i aż 7 stref czasowych, a mimo to nawiązanie poważnych relacji inwestycyjnych z chińskimi partnerami nigdy nie było tak łatwe”. Wystarczy w dniach 27-29 maja przyjść na targi China Homelife Show, by w jednym miejscu i czasie zapoznać się z ofertą 500 producentów z Państwa Środka.

Jako CSPA jesteśmy jednym z partnerów wydarzenia, a w jednej z imprez towarzyszących (konkretnie 27 maja) wystąpi Radosław Pyffel z CSPA.

China Homelife Show to unikalne wydarzenie w całości dedykowane wzajemnej wymianie handlowej,  a także inicjowaniu nowych kontraktów i współpracy między azjatyckimi producentami a europejskimi importerami.

BANNER

Po pierwsze – rekordowa ekspozycja

Organizowane przez władze jednej z najbogatszych chińskich prowincji Zhejiang na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wydarzenie odbędzie się po raz czwarty. Swój udział potwierdziła już rekordowa liczba pół tysiąca chińskich producentów, podwajając tym samym ilość wystawców i powierzchni ekspozycyjnej z pierwszej edycji.

Podczas China Homelife Show swoją ofertę zaprezentują przedstawiciele branży tekstylnej i odzieżowej, a także producenci elektronicznego sprzętu domowego, kuchennego i łazienkowego, mebli, oświetlenia i artykułów budowlanych.

W wydarzeniu uczestniczą jedynie wiarygodni partnerzy biznesowi o bogatym doświadczeniu w handlu zagranicznym. Dostarczają oni swoje produkty m. in. do Europy, Australii, Japonii, Kanady i USA, gdzie sprzedawane są przez znane międzynarodowe marki jak Levi’s, Adidas, Zara, C&A, H&M, Esprit, Mango, Primark, Wal-mart, M&S, Tesco czy Leroy Merlin.

Po drugie – biznes i edukacja

Targi China Homelife Show to wydarzenie w całości dedykowane biznesowi polsko-chińskiemu. Dzięki profesjonalnemu doradztwu i wsparciu bezpłatnych tłumaczy jest to także skuteczna platforma współpracy, matchmakingu i wzajemnego zbliżenia obu rynków. Pogłębianiu wzajemnych relacji biznesowych, a także przybliżaniu jej prawnych i kulturowych aspektów służy także Forum Inwestycyjne, podczas którego przedsiębiorcy dowiedzą się m.in. z jakimi problemami można się spotkać podczas importu towarów z Chin i jak je skutecznie rozwiązywać. W trakcie spotkań
z profesjonalistami poruszone zostaną także takie zagadnienia jak negocjacje handlowe, kontrola jakości produkcji, zasady bezpiecznego importu oraz transport morski i lotniczy.

Po trzecie – handel bez pośredników

Zlokalizowane w pawilonach 3 i 3A MTP wydarzenie jest adresowane do importerów
i przedsiębiorców zainteresowanych rozszerzeniem działalności swojej firmy,  poszukujących nowych dostawców oraz pomysłów na biznes. W ramach ekspozycji chińscy producenci zaprezentują 20 000 produktów, których atutem jest nie tylko atrakcyjna cena, ale i wysoka jakość zmieniająca stereotyp postrzegania produktów „made in China”. Co najważniejsze, targi umożliwiają nawiązanie bezpośrednich kontaktów z najlepszymi i najbardziej doświadczonymi producentami bez pośredników, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Eliminuje także niepotrzebne ryzyko, organizatorzy – grupa Meorient – zaprosili bowiem jedynie wyselekcjonowaną grupę przedsiębiorstw gwarantujących najwyższą jakość produkcji.

Weź udział w konferencji i zapisz się online ->  link > http://homelife.com.pl/pl/informacje_dla_zwiedzajacych/zglos_sie_na_konferencje/

Targi China Homelife Show odbędą się w Poznaniu w dniach 27-29 maja 2015 r. Zarejestruj swój udział już dziś!

Więcej informacji na www.homelife.com.pl

Zapraszamy!

Udostępnij:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Zapraszamy do Poznania na China Homelife Show 2015! Reviewed by on 21 maja 2015 .

Szanowni, W dniach 27-29 maja serdecznie zapraszamy do Poznania, gdzie odbędzie się – chyba najlepsza w Polsce – impreza poświęcona chińskiemu biznesowi. Mowa oczywiście o Homelife Show 2015, którego czwarta już edycja odbywa się pod hasłem „Biznes Made in China”. Jak piszą organizatorzy, „Poznań od Pekinu dzieli blisko 7 tys. kilometrów i aż 7 stref

Udostępnij:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

O AUTORZE /

Avatar

Pozostaw odpowiedź