Wydarzenia i zapowiedzi

Witamy nowych redaktorów Działu News na Polska-Azja.pl!

obr3Szanowni,

Dziękujemy za kilkadziesiąt odpowiedzi na nasze majowe ogłoszenie dotyczące praktyk w CSPA. Jesteśmy podbudowani tym, iż wśród naszych czytelników w całej Polsce znajduje się tylu młodych, ciekawych i kompetentnych ludzi. Spośród wielu zgłoszeń wybraliśmy w naszym odczuciu te najlepsze i z dumą prezentujemy Wam wszystkim nowy team redaktorów Działu News Polska-Azja.pl!

Aleksandra Bobrowicz, przewodnicząca Koła Indologów na Uniwersytecie Jagiellońskim. Studentka Indologii UJ. Odpowiadać będzie za ważny na naszej stronie dział Przegląd Prasy. Witamy na pokładzie!

Kamil Prochowicz, student IV roku etnologii w Instytucie Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Warszawskiego. Posługuje się językiem japońskim. Poprowadzi dział Japonia News. Witamy na pokładzie!   

Mateusz Zbróg, student europeistyki Uniwersytetu Wrocławskiego, interesuje się mechanizmami polityki zagranicznej, geopolityką. Zostaje redaktorem działu Birma i Tajlandia News. Witamy na pokładzie!

Karolina Latus, studiuje prawo na IV roku na Uniwerystecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, zainteresowania naukowe to polityka i proces ewolucji współczesnych Indii oraz konstytucjonalizm w państwach azjatyckich. Poprowadzi dział Sri Lanka, Bangladesz News. Witamy na pokładzie!

Adam Królak, absolwent II LO im Stefana Żeromskiego w Sieradzu. Interesuje się historią, kulturą, gospodarką i polityką Japonii oraz Korei Południowej, a także dalekowschdnimi sztukami walki. Posługuje się językiem japońskim w stopniu średniozaawansowanym. Będzie redagował dział Tajwan i Mongolia News. Witamy na pokładzie!

Alicja Ciszewska, tegoroczna absolwentka I stopnia kierunku stosunki międzynarodowe na Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, studentka II roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na UMCS; członkini i działaczka Koła Sympatyków Dalekiego Wschodu na UMCS. Poprowadzi dział Wietnam Laos Kambodża News. Witamy na pokładzie!

Joanna Gruszewska, studentka  filologii orientalnej na specjalności indianistyka oraz religioznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Interesuje się kulturą i religiami Azji, a w szczególności buddyzmem. Obejmuje dział Nepal, Bhutan News. Witamy na pokładzie!

Jan Talaga, absolwent prawa i orientalistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Włada językiem chińskim i bahasa indonezja, którego nauczył się trakcie stypendium językowego w Indonezji. Poprowadzi dział Indonezja i Timor Wschodni News, Witamy na pokładzie!

Jacek Skup, student V roku religioznawstwa na Uniwesytecie Jagielońskim. Opanował podstawy języka arabskiego i perskiego. Utworzy i poprowadzi nowy na portalu polska-azja.pl dział  Pakistan News. Witamy na pokładzie!   

Hanna Kulakowska, absolwentka elektronicznego przetwarzania informacji na Uniwersytecie Jagiellońskim, studentka stosunków międzynarodowych w Collegium Civitas. Interesuje się polityką międzynarodową w Azji, a zwłaszcza kwestiami bezpieczeństwa. Poprowadzi dział Hong Kong, Singapur News. Witamy na pokładzie!

Wkrótce ogłosimy powstanie autorskich rubryk, Iwony Szelezińskiej, Magdy Bębenek i Joanny Ambrozik, które także rozpoczynają współpracę z CSPA.

Drodzy Czytelnicy, liczymy, że przyjmiecie nowych członków teamu CSPA z wielką życzliwością i będziecie z zainteresowaniem przeglądać przygotowane przez nich notki i newsy.   Naszym nowym redaktorom życzymy powodzenia. Moc jest z Nami! (:

Z orientalnym pozdrowieniem,

CSPA

Udostępnij:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Witamy nowych redaktorów Działu News na Polska-Azja.pl! Reviewed by on 20 czerwca 2011 .

Szanowni, Dziękujemy za kilkadziesiąt odpowiedzi na nasze majowe ogłoszenie dotyczące praktyk w CSPA. Jesteśmy podbudowani tym, iż wśród naszych czytelników w całej Polsce znajduje się tylu młodych, ciekawych i kompetentnych ludzi. Spośród wielu zgłoszeń wybraliśmy w naszym odczuciu te najlepsze i z dumą prezentujemy Wam wszystkim nowy team redaktorów Działu News Polska-Azja.pl! Aleksandra Bobrowicz, przewodnicząca Koła

Udostępnij:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

O AUTORZE /

Avatar

Pozostaw odpowiedź