Top news,Wydarzenia i zapowiedzi

Wakacyjna promocja na książki wydawnictwa Asian Century

Wydawnictwo Asian Century przygotowało specjalną promocję na kolekcję najnowszych książek o Azji.
Dla pierwszych 20 osób przewidziano zniżki 10% na wszystkie zamówienia.
Promocja trwa do godz. 23:59 12 sierpnia. Kod rabatowy: LATO CSPA.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie wydawnictwa Asian Century.

 

Piotr Druzgała- „Co kryje tajski uśmiech?” (34,90) – Fascynująca relacja Polaka, który od kilku lat mieszka i pracuje w Tajlandii. W tym czasie Piotr nauczył się języka tajskiego oraz poznał kulturę kraju od podszewki. Dziś dzieli się swoimi przemyśleniami, a co najważniejsze- pokazuje prawdziwe oblicze kraju, w okół którego przez lata powstało wiele mitów.

Paweł Behrendt- „Korzenie niemieckich sukcesów w Azji. Daleki Wschód w polityce kolonialnej Niemiec do roku 1914.” (24,90) – Najnowsza książka eksperta CSPA i analityka stosunków międzynarodowych Pawła Behrendta. W swojej książce autor opisuję dynamikę niemieckich działań w Azji na przełomie XIX i XX w. Pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chce zrozumieć przyczyny obecnej niezwykle silnej pozycji Niemiec w krajach azjatyckich.

Sebastian Domżalski- „Indie w gospodarce światowej. Słoń, który pragnął latać” (34,90) – Kompleksowa analiza indyjskiej gospodarki w kontekście społecznym i międzynarodowym, oparta na wiedzy uzyskanej długoletnim doświadczeniem pracy w ambasadzie RP w New Delhi. To doskonała pozycja dla wszystkich zainteresowanych historią polityki ekonomicznej Nowego Delhi jak również dla osób chcących nabyć praktyczną wiedzę o prowadzeniu biznesu w Indiach.

Oskar Pietrewicz- „Krewetka między wielorybami. Półwysep Koreański w polityce mocarstw” (29,90) – Półwysep Koreański kojarzony jest dziś jako dwa równoległe światy: pierwszy, pełen kolorowych neonów Seulu, najnowszej elektroniki i K-popu, oraz drugi, ciemny i ponury, z którego napływają wieści o najnowszych próbach jądrowych. W swojej książce ekspert CSPA Oskar Pietrewicz przybliża czytelnikowi historię regionu, zastanawia się nad możliwymi scenariuszami rozwoju sytuacji w regionie oraz tłumaczy dlaczego Półwysep Koreański podobny jest do… krewetki. Pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chciałby lepiej zrozumieć historię, politykę i uwarunkowania tego fascynującego regionu.
Dr Nicolas Levi- „A statistical analysis of the North Korean overseas laborers in Poland during the period 2000-2017: Current Status and Prospects” – To pierwsza i jedyna jak dotąd obszerna analiza poruszająca tematykę pracowników północnokoreańskich w Polsce. Autor zamieścił w niej liczne niepublikowane materiały i zdjęcia, odnosząc się do trudno dostępnych danych statystycznych.

Marek Dzikowicz- „Chiny. O miłości i pieniądzach” – To niezwykła relacja o Państwie Środka, która powstała na kanwie doświadczeń z pięciu lat życia autora w Chinach kontynentalnych. Marek Dzikowicz nie kieruje się ambicją przedstawienia Chin w obiektywnej perspektywie – snuje raczej osobiste refleksje, opisując kolejne aspekty dnia codziennego w Pekinie i przeżycia ze swoich podróży po Państwie Środka. Dlatego w książce znajdziemy między innymi rozdziały poświęcone biznesowi, zabawie i rozrywce, jedzeniu, miłości czy chińskich sposobach obchodzenia świąt. Opowieści o wizycie u wróżki czy u wiejskiego lekarza bawią do łez, a przemyślenia o hierarchii wartości współczesnego mieszkańca Chin skłaniają do refleksji. Jest to relacja oparta o bardzo szczególne doświadczenie zawodowe: pracę w chińskim funduszu inwestycyjnym, pomagającym uzyskiwać zamożnym Chińczykom tzw. złote wizy za zakup nieruchomości w wybranych krajach Europy.

Udostępnij:
 • 8
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  8
  Udostępnienia
Wakacyjna promocja na książki wydawnictwa Asian Century Reviewed by on 2 sierpnia 2018 .

Wydawnictwo Asian Century przygotowało specjalną promocję na kolekcję najnowszych książek o Azji. Dla pierwszych 20 osób przewidziano zniżki 10% na wszystkie zamówienia. Promocja trwa do godz. 23:59 12 sierpnia. Kod rabatowy: LATO CSPA. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie wydawnictwa Asian Century.   Piotr Druzgała- „Co kryje tajski uśmiech?” (34,90) – Fascynująca relacja Polaka, który

Udostępnij:
 • 8
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  8
  Udostępnienia

O AUTORZE /

Avatar

Pozostaw odpowiedź