Japonia news,Spotkania CSPA,Wydarzenia i zapowiedzi

Transmisja internetowa ze spotkania o japońskim kapitalizmie- TUTAJ, ZACZYNAMY!!!

transmisjaSzanowni,

Już za chwile o 18.30 odbędzie się spotkanie z Blanką Gołębiowską* i Hiroshim Kaneko** o japońskim kapitalizmie klanowym. Tych wszystkich, którym odległość bądź też termin uniemożliwią obecność we wtorek w siedzibie Instytutu Sobieskiego przy ul. Nowy Świat 27 w Warszawie, zapraszamy do oglądania TRANSMISJI AUDIO NA ŻYWO na naszej stronie internetowej www.polska-azja.pl

Na szczęście internet umożliwia uczestnictwo w debacie bez względu na to czy znajdujecie się w Krakowie, Londynie czy Szanghaju. Gorąco zachęcamy Internautów śledzących relację do ZADAWANIA PYTAŃ. Pytanie będzie można zadać wysyłając je na adres: [email protected] . Pytanie zostanie następnie zadane podczas spotkania naszym prelegentom. Poza pytaniem prosimy także o podanie  swojego imienia i nazwiska oraz miasta (np Tomasz Wysocki/Tokyo, Agnieszka Waniek/ Białystok).

 

OTO LINK DO TRANSMISJI:

Sposoby odtwarzania:
Windows Media Player
http://radioodnowa.org/modules/mod_ngs_shoutcast/singleplaylist.php?ip=94.23.36.107&port=8010&format=ASX
Winamp
http://radioodnowa.org/modules/mod_ngs_shoutcast/singleplaylist.php?ip=94.23.36.107&port=8010&format=PLS
Format M3U
http://radioodnowa.org/modules/mod_ngs_shoutcast/singleplaylist.php?ip=94.23.36.107&port=8010&format=M3U
Format RAM
http://radioodnowa.org/modules/mod_ngs_shoutcast/singleplaylist.php?ip=94.23.36.107&port=8010&format=RAM

(dziękujemy za udostępnienie linka Katolickiemu Radiu Odnowy).

gakko2Spotkanie „Japoński kapitalizm klanowy u progu nowej epoki” jest organizowane przez Centrum Studiów Polska-Azja i Instytut Sobieskiego przy wsparciu Szkoły Języków Orientalnych „GAKKO” i Biura Podróży Travel City.

*Blanka Gołębiowska – politolog, dyplomatka, podróżniczka. Wiele lat spędziła w Japonii i Chinach. Studiowała na Wydziale Polityki Zagranicznej Uniwersytetu Pekińskiego. Tytuł magistra uzyskała w Instytucie Stosunków Międzynarodowych Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Pracowała jako logo travel citydziennikarka, a następnie jako dyplomatka w Ambasadzie RP w Pekinie. Ukończyła Studium Doktoranckie na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Obecnie pisze doktorat dot. stosunków chińsko-japońskich, zajmuje się polityką, gospodarką oraz kulturą Japonii i Chin. Biegle włada językami: angielskim, japońskim i chińskim.

**Hiroshi Kaneko – ukończył ekonomię na najstarszej w Japonii uczelni Keio University w Tokio w 2001 r., a później kontynuował studia podyplomowe na państwowej uczelni Hitotsubashi University w Tokio (magister). Specjalizuje się w polskiej  transformacji ustrojowo-gospodarczej z punktu widzenia działalności kapitału zagranicznego i integracji polskiej gospodarki z gospodarką globalną. Był stypendystą rządu polskiego w latach 2005-2007 w SGH jako stażysta naukowy. W Polsce mieszka od 6 lat. Obecnie pracuje w firmie doradztwa podatkowego jako specjalista ds. inwestorów japońskich. Kontynuuje studia zaoczne na Wydziale Prawa Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Interesuje się historią komunizmu ze szczególnym uwzględnieniem stalinizmu w Europie. Biegle włada językami: polskim i angielskim.

Spotkania CSPA to debaty z udziałem ekspertów na temat regionu Azji i Pacyfiku oraz stosunków Polski z azjatyckimi partnerami. Do tej pory mieliśmy przyjemność gościć: profesora Bogdana Góralczyka, doktora Arkadiusza Tarnowskiego, doktora Roberta Bajka, doktora Muhammada Munira z Pakistanu, Piotra Gillerta oraz profesora Krzysztofa Rybińskiego.

 

Udostępnij:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Transmisja internetowa ze spotkania o japońskim kapitalizmie- TUTAJ, ZACZYNAMY!!! Reviewed by on 28 listopada 2010 .

Szanowni, Już za chwile o 18.30 odbędzie się spotkanie z Blanką Gołębiowską* i Hiroshim Kaneko** o japońskim kapitalizmie klanowym. Tych wszystkich, którym odległość bądź też termin uniemożliwią obecność we wtorek w siedzibie Instytutu Sobieskiego przy ul. Nowy Świat 27 w Warszawie, zapraszamy do oglądania TRANSMISJI AUDIO NA ŻYWO na naszej stronie internetowej www.polska-azja.pl Na szczęście internet

Udostępnij:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

O AUTORZE /

Avatar

KOMENTARZE: 1

 • Zanikl glos, zrobcie cos zeby bylo Was slychac

Pozostaw odpowiedź