Inne-news,Wydarzenia i zapowiedzi

TOP 20 polska-azja.pl – zobacz listę najpopularniejszych artykułów i notek, które ukazały się na portalu w ostatnim miesiącu!

Około 20ego dnia każdego miesiąca postanowiliśmy publikować listę 20 najpopularniejszych notek i artykułów, które ukazały się  w ostatnim miesiącu na polska-azja.pl. Pisząc w ostatnim miesiącu mamy na myśli okres od 20ego dnia poprzedniego miesiąca, do 20-ego dnia miesiąca aktualnego, a więc w tym wypadku od 20 grudnia, czyli do wczoraj do 20 stycznia. Metoda jaką przyjęliśmy jest niedoskonała, bowiem artykuł który ukazał się 21 grudnia, ma dużo większe szanse trafić na naszą listę TOP 20 niż publikacja np. z 15.01, ale uznaliśmy, że mimo tej niedoskonałości publikowanie najbardziej poczytnych notek będzie ciekawe i pożyteczne, bo pokaże, co czytają osoby, które wchodzą na polska-azja.pl (i nie zawsze zostawiają po sobie ślad w formie komentarza czy lajku) i pokaże pewne trendy.

Trendy, które sami przyznajemy są już widoczne w pierwszym zestawieniu Top 20 polska-azja.pl i które okazały się dla nas samych dość zaskakujące. Jesteśmy ciekawi, co Wy o tym myślicie i czy te wyniki Was zaskakują, czy może wręcz przeciwnie – dokładnie takich się spodziewaliście?

I jeszcze jedna uwaga. Z zestawienia z zasady wyrzucamy rubryki umieszczone na górze strony takie jak „O Nas”, „Książki” itd. (mimo, że je też często czytacie), bowiem znajdują się one na stronie cały czas i przez to są znacznie częściej klikane, a nam chodzi o pokazanie, które treści (a więc notki i artykuły) cieszyły się największym zainteresowaniem czytelników od 20 grudnia 2012 do 20 stycznia 2013.

Szanowni Państwo, Ladies and Gentlemen!

Oto pierwsze zestawienie TOP 20 najczęściej czytanych artykułów polska-azja.pl (20.12.2012-20.01.2013):

1. Obejrzyj: Ambasador RP w Pekinie, J.E Tadeusz Chomicki zatańczył Gangnam Style (Wydarzenia)

2. Zima w Tajlandii. 2 osoby nie żyją (Tajlandia News)

3. Ambasador RP w Pekinie, J.E. Tadeusz Chomicki ustanowił rekord „lajków” na polska-azja.pl (Wydarzenia)

4. Blogerka BXY: Pan Ambasador tańczy- kolejne aspekty polskiego Gangnam Style w Pekinie (Publicystyka)

5. CSPAtv! Radek Pyffel komentuje kontrowersyjny film z udziałem  Tadeusza Chomickiego – drugi odcinek programu „Ekspert w sieci” (komentarz eksperta/CSPAtv)

6. Mateusz Kędzierski: Chińskie inwestycje – wnioski dla Polski (Analiza/Strona główna)

ex gf goexback.com how to get your ex back

7. Witold Waszczykowski w odpowiedzi R. Pyfflowi: „Luzacka dyplomacja w rytmie pop. Nie po to się wysyła dyplomatów w świat” (Publicystyka)

8. Wybory Miss Wietnamu w Polsce – prezentujemy kandydatki! (Wydarzenia)

9. Michał Lubina: Wojna i pokój, czyli dwie Birmy (Analiza/Strona główna)

10. Przeczytaj: Adam Machaj na głównej stronie Onet.pl o emigracji do Chin (Wydarzenia)

11. 23 spotkanie CSPA: Dr Sylwester Szafarz, b. konsul generalny RP w Szanghaju – o Gangnam Style na poważnie (SPOTKANIE ODWOŁANE!) (Wydarzenia)

12. Kinga Dygulska-Jamro: Żelazna dama Korei Południowej – czas zmian na Dalekim Wschodzie w 2013 (Komentarz eksperta)

13. Michał Lubina: Birma, Myanmar, Mjanma… czyli rzecz o nazwach (Analiza/Strona Główna)

14. Przeczytaj: Krzysztof Iwanek w Onet.pl o demografii i gospodarce Indii oraz konflikcie o Kaszmir (Wydarzenia)

15. Przeczytaj: Radosław Pyffel w Onet.pl o chińskiej edukacji (Wydarzenia)

16. Ireneusz Makles: Indie jako współczesna potęga gospodarcza (Analiza/Strona główna)

17. Joanna Kusy: U grobu sufiego socjalisty – święto sufiego Shaha Inayata w pakistańskim Sindh (Reportaż/Strona główna)

18. Adam Maksymowicz: Chińska Afryka surowcowa (Publicystyka)

19. Oskar Pietrewicz: Między słowami Kim Dzong Una (Publicystyka)

20. Marcin Wojnar: Xi pójdzie śladami Denga? Kampania wyborcza po chińsku, szybciej z Pekinu do Kantonu (Przegląd prasy chińskiej/Strona główna)

zp8497586rq
Udostępnij:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
TOP 20 polska-azja.pl – zobacz listę najpopularniejszych artykułów i notek, które ukazały się na portalu w ostatnim miesiącu! Reviewed by on 21 stycznia 2013 .

Około 20ego dnia każdego miesiąca postanowiliśmy publikować listę 20 najpopularniejszych notek i artykułów, które ukazały się  w ostatnim miesiącu na polska-azja.pl. Pisząc w ostatnim miesiącu mamy na myśli okres od 20ego dnia poprzedniego miesiąca, do 20-ego dnia miesiąca aktualnego, a więc w tym wypadku od 20 grudnia, czyli do wczoraj do 20 stycznia. Metoda jaką

Udostępnij:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

O AUTORZE /

Avatar