Wydarzenia i zapowiedzi

Dziękujemy naszym darczyńcom! Zostań regularnym darczyńcą CSPA

Szanowni,

Początek roku, to dobry moment na podziękowanie dla wszystkich tych z Was, którzy wsparli nas w zeszłym roku finansowo. Dziękujemy Wam za to, że byliście nie tylko kibicami i wujkami, oraz ciociami Dobra Rada, że potrafiliście nie doszukiwać się układów tam gdzie ich nie ma i nie podejrzewać, iż przekazywane kwoty zostaną przeznaczone na nowego mercedesa, czy jacuzzi. Potrafiliście się wznieść ponad to i nam zaufać. A to już ogromny kapitał! i to kapitał ludzki, kapitał społecznego zaufania, w Polsce jeden z najniższych na świecie.

Oczywiście, także w tym wypadku wiele osób pukało się znacząco w głowę, twierdząc, że w Polsce to się nie może udać. I początki były rzeczywiście zniechęcające. Gdybyśmy z każdej sugestii i rady zrobili jedną notkę, starczyłoby na stworzenie oddzielnego portalu www.jakpomocpolsce-azji.pl (: Doradzano nam aplikowanie o grant UE, otwarcie szkoły językowej, wprowadzenie odpłatności za publikowane treści itd itd. Mówiono, że od pieniędzy na tego typu projekty jest UE, że Polska to nie Stany itd.

Wasze zaangażowanie i to nie tylko „doradcze”, ale konkretne i finansowe, przywraca nam też wiarę, że to, co robimy, jest nie tylko dostrzegane i ma sens, ale że jest też przez Was doceniane. To pokazuje, że nie jesteśmy sami i nie publikujemy sobie a muzom, ale że jesteśmy społecznością, podzielającą wspólne zainteresowania i pasje, która potrafi wspierać się w trudnych chwilach i przeżywać wspólne sukcesy (a tych było w zeszłym roku niemało i w tym roku zamierzamy to powtórzyć, w czym każdy, poczynając od osoby klikającej raz w miesiącu na polska-azja.pl, poprzez ekspertów i stuff CSPA, ma swój udział). A przede wszystkim to, że piszemy prawdę i dyskutujemy tutaj czasem ostro, ale zawsze fair i uczciwie. Bez tego bowiem nikt nie przekazałby ani grosza.

Dlatego wymieniając listę naszych darczyńców w 2011 roku i raz jeszcze im dziękując, prosimy Was o dołączenie do grona regularnych darczyńców, wpłacających regularne środki co miesiąc. Pierwszym z nich został miesiąc temu Oskar P, deklarując mimo swojego skromnego studenckiego stypendium 10 PLN miesięcznie. Wasze deklaracje pozwolą nam wprowadzać kolejne zmiany na portalu, usprawniać jego funkcjonalność, a przede wszystkim pozwolą te działania planować z pewnym wyprzedzeniem.

Oto lista darczyńców w 2011:

19 X
Jadwiga S, Warszawa, 30 PLN
17 X
Hanna K, Kraków, 30 PLN
14 X
Rafał T, Warszawa, 30 PLN
13 X
Paweł Z, Holandia, 30 EUR
Mariusz P, Warszawa, 30 PLN
Mateusz M, Tuchola, 30 PLN
Piotr H, Warszawa, 30 PLN
Maciej P, Myślenice 30 PLN
12 X
Sylwia M , Chiny, 100 PLN
11 X
Lukasz K, Małopolskie, 20 PLN
10 X
Krystyna P , Warszawa 20 PLN
Paweł B, Szczecin, 25 PLN

Oskar P, Warszawa, 55 PLN
Artur Z, Bydgoszcz 50 PLN
8 X
Wojciech T, Warszawa 50 PLN
Dominik K, Warszawa, 20 PLN
7 X
Dorota G, Białystok, 30 PLN
30 IX
Arkadiusz L, Przemyśl 30 PLN
29 IX
Zbigniew Cz, Białystok 60 PLN
28 IX
Bartosz K, Warszawa 30 PLN
7 IX
Teresa B, Stara Miłosna 50 PLN
31 X
Piotr H, Warszawa, 90 PLN
Marta Z, Mstów, 30 PLN
Konrad B, Kraków, 30 PLN
07 XI
Michał R, Niedomice, 30 PLN
08 XI
Krzysztof Z, Świdnik, 30 PLN
09 XI
Hanna K, Kraków, 30 PLN
Karolina M, Gdynia, 30 PLN
Jadwiga S, 120 PLN
21 XI
Oskar P, Warszawa, 10 PLN
30 XI
Mariusz P, Warszawa, 30 PLN
2 XII
Wojciech T, Warszawa, 50 PLN
16 XII
Jarosław G, Pekin, 25 EUR
19 XII
Oskar P, Warszawa, 10 PLN
Udostępnij:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Dziękujemy naszym darczyńcom! Zostań regularnym darczyńcą CSPA Reviewed by on 3 stycznia 2012 .

Szanowni, Początek roku, to dobry moment na podziękowanie dla wszystkich tych z Was, którzy wsparli nas w zeszłym roku finansowo. Dziękujemy Wam za to, że byliście nie tylko kibicami i wujkami, oraz ciociami Dobra Rada, że potrafiliście nie doszukiwać się układów tam gdzie ich nie ma i nie podejrzewać, iż przekazywane kwoty zostaną przeznaczone na

Udostępnij:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

O AUTORZE /

Avatar

KOMENTARZE: 1

 • Znany i ceniony na polska-azja.pl komentator Ciekawy kolejnym regularnym darczynca CSPA! Liczymy na kolejne osoby sposrod Was!

  Ciekawy startuje tez z wlasnym blogiem „Refleksje o Indiach, czyli Bharat wg Ciekawego”. Juz wkrotce na polska-azja.pl.

Pozostaw odpowiedź