Wydarzenia i zapowiedzi

Zostań koordynatorką/koordynatorem CSPA

Dołącz do teamu CSPA!

Szanowni,

Nasza koordynatorka Zuzanna kończy aktywną współpracę z CSPA, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Za wspólnie spędzony rok serdecznie jej dziękujemy i życzymy powodzenia! (: My natomiast zaczynamy poszukiwania osoby, która przejęłaby jej obowiązki oraz związała się bliżej z naszą organizacją.

Obowiązki:

Praca na stanowisku koordynatorki portalu jest dość niewdzięczna. To trochę jak gra na basie (lub kontrabasie) w zespole muzycznym, lub bycie libero w siatkówce. Osoba taka pozostaje z reguły w cieniu, jednak jej praca ma kapitalne znaczenie dla efektu końcowego. To ona decyduję czy całość dobrze brzmi, a gra całego zespołu wygląda dobrze.
To koordynatorka naprawia błędy i potknięcia pozostałych, sprawdza czy wszystko jest OK, decyduję o tempie ukazywania się tekstów. Teoretycznie jej praca to czasem godzina dziennie, czasem więcej (choć w praktyce nigdy więcej niż 3-4 godziny), w praktyce jednak myśl o tym, co dzieje się na portalu towarzyszy jej przez cały czas.

Co należy zatem do obowiązków koordynatorki:

– zamieszczanie i edycja tekstów na polska-azja.pl
– zamieszczanie tekstów na profilu na facebooku
– koordynacja działu News i współpraca z zespołem działu News
– pomoc organizacyjna przy spotkaniach CSPA
– Pomoc w innych wydarzeniach CSPA (ale nigdy nie przekraczająca 4 godzin dziennie – weekendy zawsze wolne)

Czego oczekujemy:

– Musi być jak dobry zarządca i  „ogarnąć” stronę i przeróżne dziejące się w tym samym czasie rzeczy.
– Dobrze by była albo dyspozycyjna (dużo czasu), albo bardzo dobrze zorganizowana (obowiązków jest niewiele, ale wymagają b.dobrej organizacji pracy, terminowości i regularności).
– Musi sprawnie posługiwać się językiem polskim, znać zasady interpunkcji, być w stanie wykonać korektę tekstu.
– Dobrze by miała wyczucie, jeśli chodzi o Azję. Dłuższy pobyt w tamtej części świata, znajomość lub nauka języka będzie atutem.
– Doświadczenie redaktorskie mile widziane (własny blog, praca w innych portalach lub redakcjach)
– I rzeczy których nie da się kupić: chęć do rozwoju i nauki, oraz pasja do Azji. Inaczej to będzie nudna robota!

Co jeszcze:

-Musi lubić ludzi i pracę z nimi, być kontaktowa.

– Jeśli chce się rozwijać, jest kreatywna, ma pomysły – to wspaniale. Chcemy się rozwijać i zależy nam na tym samym. Takich ludzi (nieważne kobiet, czy mężczyzn) poszukujemy. Dołączajcie do teamu CSPA!

UWAGA! Tę pracę można w 90 procentach wykonywać zdalnie. Nie ma znaczenia czy jest się w Wietnamie, Indiach czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich czy może u babci na działce, jeśli robota jest zrobiona na czas i dokładnie.

Panowie, bardzo przepraszamy. Piszemy w rodzaju żeńskim, gdyż wydaję nam się, że kobiety są w tym zwyczajnie lepsze. Dokładniejsze, porządniejsze, pilniejsze i lepsze w relacjach międzyludzkich. Jeśli jednak czujecie że to właśnie chcecie robić w życiu, także aplikujcie. Niczego nie przesądzamy!

Przepraszamy też wszystkie Panie, jeśli czujecie się urażone treścią tego ogłoszenia. Nie chcieliśmy Was obrażać! (a raczej docenić). Ale jeśli niechcący obraziliśmy to jednak lepiej teraz, niż później.

Co oferujemy:

– możliwość rozwoju osobistego, pracy w fajnym zespole, kontakt z ciekawymi ludźmi,
– możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych,
– skromne wynagrodzenie, aczkolwiek korespondujące z ilością przepracowanych godzin (10-20 godzin tygodniowo, z wyłączeniem weekendu).

Raczej inwestujemy w ludzi i wolimy związać się z taką osobą na dłużej. Dlatego krótki miesięczny lub trzymiesięczny staż nie wchodzi w grę. Co najmniej rok!

Jeśli jesteście zainteresowani, przesyłajcie do 29 lutego swoje CV i krótki list motywacyjny, w którym napiszcie dlaczego chcecie podjąć się tego zadania i dlaczego jesteście odpowiednią osobą. Adres: [email protected],

Serdecznie pozdrawiamy i czekamy na kolejną osobę którą dołączy do teamu CSPA!

PS. Już wkrótce kolejne oferty praktyk i zadań. Specjalista d/s kontaktów międzynarodowych i specjalista d/s fundraisingu. Przeglądajcie nasza stronę.

Udostępnij:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Zostań koordynatorką/koordynatorem CSPA Reviewed by on 21 lutego 2012 .

Szanowni, Nasza koordynatorka Zuzanna kończy aktywną współpracę z CSPA, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Za wspólnie spędzony rok serdecznie jej dziękujemy i życzymy powodzenia! (: My natomiast zaczynamy poszukiwania osoby, która przejęłaby jej obowiązki oraz związała się bliżej z naszą organizacją. Obowiązki: Praca na stanowisku koordynatorki portalu jest dość niewdzięczna. To trochę jak gra na

Udostępnij:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

O AUTORZE /

Avatar

Pozostaw odpowiedź