Świąteczna promocja na książki wydawnictwa Asian Century!

 ›  › Świąteczna promocja na książki wydawnictwa Asian Century!

Wydarzenia i zapowiedzi

Świąteczna promocja na książki wydawnictwa Asian Century!

 

Dla wszystkich z Państwa pragnących obdarować swoich najbliższych wyjątkowymi prezentami na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty na książki wydawnictwa Asian Century. Cena przesyłki to 10 zł, bezpłatny odbiór osobisty w naszym warszawskim biurze.

Przy zakupie 2 książek zniżka 5 zł

Przy zakupie 3 książek zniżka 10 zł

Przy zakupie 4 książki darmowa wysyłka kurierem

Dane do przelewu:

Wydawnictwo Asian Century, ul. Konwiktorska 7 lok. 4, 00-216 Warszawa
13 1030 0019 0109 8503 0015 3105

adres mail: [email protected]

Istnieje możliwość zakupu książek przez internet, a także w naszym warszawskim biurze, w którym odbędzie się świąteczny kiermasz.

2 grudnia w godz. 10-15

Biuro CSPA

ul. Konwiktorska 7 Warszawa

Tytuły dostępne w sprzedaży to:

Piotr Druzgała- „Co kryje tajski uśmiech?” (34,90) – Fascynująca relacja Polaka, który od kilku lat mieszka i pracuje w Tajlandii. W tym czasie Piotr nauczył się języka tajskiego oraz poznał kulturę kraju od podszewki. Dziś dzieli się swoimi przemyśleniami, a co najważniejsze- pokazuje prawdziwe oblicze kraju, w okół którego przez lata powstało wiele mitów.

 

Paweł Behrendt- „Korzenie niemieckich sukcesów w Azji. Daleki Wschód w polityce kolonialnej Niemiec do roku 1914.” (24,90) – Najnowsza książka eksperta CSPA i analityka stosunków międzynarodowych Pawła Behrendta. W swojej książce autor opisuję dynamikę niemieckich działań w Azji na przełomie XIX i XX w. Pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chce zrozumieć przyczyny obecnej niezwykle silnej pozycji Niemiec w krajach azjatyckich.

 

dr Jacek Bartosiak- „Pacyfik i Eurazja. O wojnie” (74,90) – Bestseller i najgłośniejsza polska książka geopolityczna ostatnich lat. Studium rywalizacji amerykańsko- chińskiej dr. Bartosiaka na trwałe wpisało się już w debatę publiczną nad przyszłością światowej polityki i przyczyniło się do wzrostu zainteresowania geopolityką jako dziedziną nauki. To książka o USA, o Chinach, o Rosji i Europie, ale również o Polsce i stojącymi przed nią szansami oraz wyzwaniami, które wynikają ze zmiany kształtu światowej układanki.

 

Sebastian Domżalski- „Indie w gospodarce światowej. Słoń, który pragnął latać” (34,90) – Kompleksowa analiza indyjskiej gospodarki w kontekście społecznym i międzynarodowym, oparta na wiedzy uzyskanej długoletnim doświadczeniem pracy w ambasadzie RP w New Delhi. To doskonała pozycja dla wszystkich zainteresowanych historią polityki ekonomicznej Nowego Delhi jak również dla osób chcących nabyć praktyczną wiedzę o prowadzeniu biznesu w Indiach.

 

Oskar Pietrewicz- „Krewetka między wielorybami. Półwysep Koreański w polityce mocarstw” (29,90) – Półwysep Koreański kojarzony jest dziś jako dwa równoległe światy: pierwszy, pełen kolorowych neonów Seulu, najnowszej elektroniki i K-popu, oraz drugi, ciemny i ponury, z którego napływają wieści o najnowszych próbach jądrowych. W swojej książce ekspert CSPA Oskar Pietrewicz przybliża czytelnikowi historię regionu, zastanawia się nad możliwymi scenariuszami rozwoju sytuacji w regionie oraz tłumaczy dlaczego Półwysep Koreański podobny jest do… krewetki. Pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chciałby lepiej zrozumieć historię, politykę i uwarunkowania tego fascynującego regionu.
Udostępnij:
 • 11
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  11
  Udostępnienia
Świąteczna promocja na książki wydawnictwa Asian Century! Reviewed by on 20 listopada 2017 .

  Dla wszystkich z Państwa pragnących obdarować swoich najbliższych wyjątkowymi prezentami na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty na książki wydawnictwa Asian Century. Cena przesyłki to 10 zł, bezpłatny odbiór osobisty w naszym warszawskim biurze. — Przy zakupie 2 książek zniżka 5 zł Przy zakupie 3 książek zniżka 10 zł Przy zakupie 4 książki

Udostępnij:
 • 11
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  11
  Udostępnienia

O AUTORZE /

Pozostaw odpowiedź