Centrum Studiów Polska-Azja zaprasza na premierę książki naszego eksperta dr. Michała Lubiny „Birma. Historia państw świata w XX i XXI w.” (Warszawa 2014). Spotkanie odbędzie się w poniedziałek (31.03) o godz. 19:30 w siedzibie Instytutu Sobieskiego przy ul. Nowy Świat 27 w Warszawie*. W trakcie spotkania będzie możliwość zakupienia książki.
„Birma. Historia państw świata w XX i XXI w.” to pierwsza w Polsce historia Birmy. Wydana w prestiżowej serii Wydawnictwa Trio „Historia państw świata w XX i XXI w.” jest napisana barwnym i potocznym językiem. Autor nie stroni w niej również od kontrowersyjnych i obrazoburczych tez, idących w poprzek wielu potocznym i publicystycznym interpretacjom sytuacji w Birmie.
Zainteresowane osoby zapraszamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.
*Lokal przy ul. Nowy Świat 27 jest wykorzystywany na cele edukacyjne przez Fundację Instytut Sobieskiego dzięki pomocy m. st. Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.
Pozostaw odpowiedź