Top news,Wydarzenia i zapowiedzi

Nadchodzi 2016 rok – zostań ekspertem CSPA

Szanowni,

Postanowiliśmy ogłosić casting na ekspertów CSPA z trzech powodów.

Pierwszy, dość prozaiczny. Kończy się 2015 rok, a Nowy Rok to nowe wyzwania i okazja do rozwoju (osobistego, ale także instytucjonalnego).

Z tego wynika powód drugi. CSPA to 7 lat historii. Nie jest to dużo, ale też nie jest to okres bardzo krótki. Aby rozwijać się i iść do przodu, potrzebujemy cały czas nowych idei, pomysłów, nowych ludzi i nowej energii. Już na samym początku założyliśmy sobie, że nie będziemy przez kilkadziesiąt lat rezerwować dla siebie statusu eksperta, czy też statusu osób nieomylnych w sprawach Azji. Doświadczenie, rzecz ważna. Znamy Azję i zjedliśmy na niej zęby. Z drugiej strony świat się zmienia, pojawiają się nowe zjawiska, a co za tym idzie inne spojrzenie na Azję i to co rozgrywa się na tym kontynencie.

Jako że zawsze przyświecał nam jeden cel – być teamem, a nawet – zabrzmi to nieskromnie, ale takie są fakty – dream teamem, to taki dream team zawsze powstaje wtedy, gdy mamy do czynienia z mieszanką młodości i doświadczenia.

Wreszcie po trzecie, widzimy ogromny potencjał w pokoleniu współczesnych 20-latków. To niesamowite jak wielu z Was już wiele wie i wiele potrafi, a jednocześnie jak niewiele jest miejsc w Polsce, gdzie można spożytkować Wasza wiedzę i dać Wam szanse rozwoju.

Powiedzmy sobie szczerze, że w CSPA raczej nie zarobicie tyle co w dobrym banku, albo w energetyce. Z drugiej strony, zagracie razem z nami w fajnym zespole i postaramy się stworzyć Wam warunki dalszego rozwoju. Plus oczywiście fakt, że razem zrobimy sporo dobrego dla opisu Azji i relacji Polski z krajami największego kontynentu świata.

Kto powinien się zgłaszać i co trzeba zrobić?

Czekamy na wszystkich którzy:

– czują, że się znają na Azji (na jakimś konkretnym kraju lub są dobrzy w jakiejś konkretnej tematyce).

…i na wszystkich, którzy „dobrze gdyby”:

– mieli juz jakiś dorobek np. skończone studia, zaliczone badania, lata pracy w krajach Azji, znajomość tamtejszych rynków i realiów.
– wcześniej tam mieszkali i znali jakiś orientalny język (nie jest to konieczne)
– odnajdowali się w formule CSPA i byli świetni merytorycznie, ale tez potrafili swietnie się komunikować (z dziennikarzami, politykami, ekspertami, czytelnikami i naszym zespolem).

Warto podkreślić, że nie chodzi nam tylko o ekspertów, którzy swoja Moc czerpią ze świetnego przygotowania merytorycznego. Widzisz się bardziej jako menadżer, czy dziennikarz, a chcesz robić coś co ma związek z Azja i podoba Ci się CSPA? Także do nas napisz. Szukamy po prostu mistrzów w swoich dziedzinach. Od zarządzania, po analizę zmian klimatycznych w Azji.

Wystarczy nam Wasze CV i List Motywacyjny wysłane na [email protected], w którym znajdzie się odpowiedz na trzy kluczowe pytania:

1. Dlaczego się do nas zgłaszacie?
2. Co chcielibyście w CSPA zrobić lub co osiągnąć?
3. Jakie macie też oczekiwania? (to też ważne, abyśmy mogli oszczędzić sobie wzajemnych rozczarowań :)).

Na wszystkie CV odpowiemy, a z częścią z WAS umówimy się na spotkania i jeśli dobrze pójdzie to w 2016 roku spotkamy się w jednym teamie – teamie CSPA.

Czekając na Wasze zgłoszenia życzymy Wszystkiego Najlepszego w 2016 Roku!

CSPA

cspa_team

Udostępnij:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Nadchodzi 2016 rok – zostań ekspertem CSPA Reviewed by on 30 grudnia 2015 .

Szanowni, Postanowiliśmy ogłosić casting na ekspertów CSPA z trzech powodów. Pierwszy, dość prozaiczny. Kończy się 2015 rok, a Nowy Rok to nowe wyzwania i okazja do rozwoju (osobistego, ale także instytucjonalnego). Z tego wynika powód drugi. CSPA to 7 lat historii. Nie jest to dużo, ale też nie jest to okres bardzo krótki. Aby rozwijać

Udostępnij:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

O AUTORZE /

Avatar

komentarze 3

 • Na India Soft niestety być nie mogę, ale nauczyłem się być bardzo ostrożny w rekomendacji targów w Indiach.
  Targów jest wiele, niemal każde sa przedstawiane jako mega-event, itd.
  Pracując w WPHI starałem sie odwiedzać ich jak najwiecej i notowałem swoje spostrzeżenia. Moim zdaniem powinno być to jednym z zadań WPHI, niestety nie spełniame. Kiedy przyjechałem do Delhi nikt mnie nie wprowadił w indyjskie targi, zresztą nie widzę takich informacji na stronie WPHI.
  Waqdą indyjskich targów jest to, że są tam włściwie sami sprzedajacy., a wizytujący chca jedynie coś sprzedać. Nie po to wynajmuje sie stoisko, ponosi wysokie często koszty, aby na moje stoisko przychodził ktośjedynie mi coś sprzedać.
  Ludzie często wizytujący targi często narzekają, że targo indyjskie sa dużo słabsze od chińskich.
  Jest kilka dobrych targów,ale sa to typowe targi eksportowe dla firm, które chca coś kupić w Indiach, nie nadają się natomiast na sprzedaż w Indiach.

 • Nic nie otrzymalismy i stad brak reakcji. Czy na pewno wyslal Pan maila na wlasciwy adres? Serdeczne pozdrowienia, RP
  PS: Czy bedzie Pan w Mumbaju na IndiaSoft?

 • Jakiś czas temu posłąłem do Państwa pismo, ale nie otrzymałem ani odpowiedzi, ani nawet potwierdzenia odbioru.W sumie nic sie nie stało, ale taki brak reakcji nie jest sympatyczny.

Pozostaw odpowiedź