Lekarz, który zbadał młodego mężczyznę, oskarżającego malezyjskiego lidera opozycji Anwara Ibrahima o odbycie stosunku analnego, zeznał, że istnieją ślady po penetracji seksualnej, mężczyzna nie ma jednak żadnych obrażeń.
Anwar, były wicepremier, który dziesięć lat wcześniej został zwolniony z pracy i przetrzymywany w więzieniu, uważa, że obecne oskarżenie zostało uknute w celu zakończenia jego kariery politycznej.
Aleksandra Byra
Malezja: Lekarz potwierdził, że oskarżyciel Anwara odbył stosunek analny
Reviewed by
Domyślny dla witryny on
7 czerwca 2010
.
Lekarz, który zbadał młodego mężczyznę, oskarżającego malezyjskiego lidera opozycji Anwara Ibrahima o odbycie stosunku analnego, zeznał, że istnieją ślady po penetracji seksualnej, mężczyzna nie ma jednak żadnych obrażeń. Anwar, były wicepremier, który dziesięć lat wcześniej został zwolniony z pracy i przetrzymywany w więzieniu, uważa, że obecne oskarżenie zostało uknute w celu zakończenia jego kariery politycznej.
Pozostaw odpowiedź