Dwa miejsca na kursie „Biznes chiński” dla Polaków z Wysp (i zagranicy)!

 ›  ›  › Dwa miejsca na kursie „Biznes chiński” dla Polaków z Wysp (i zagranicy)!

STUDIA PODYPLOMOWE,Top news

Dwa miejsca na kursie „Biznes chiński” dla Polaków z Wysp (i zagranicy)!

Szanowni,

Promocja kursu „Biznes chiński. Jak działać skutecznie w czasach Jedwabnego Szlaku”, który współorganizujemy z Akademią Leona Koźminskiego, zakończyła się wielkim sukcesem. Startujemy w przyszłą sobotę, 18 listopada!

Program studiów znajduje się TU.

Od początku nie ukrywaliśmy, że naszym celem było stworzenie unikalnego i ekskluzywnego kursu na najlepszej prywatnej uczelni biznesowej w Polsce, jaką jest Akademia Leona Koźmińskiego. Aby zrealizować ten cel, musieliśmy stworzyć nowatorski w realiach polskich program i zapewnić  dostęp do wybitnych wykładowców, będących praktykami i mistrzami w swoich dziedzinach. Oprócz tego kluczem bylo przyciągniecie wybitnych uczestników. I patrząc zarówno na listę wykładowców, jak i uczestników, oraz (a może przede wszystkim) na listę ich osiągnięć, możemy Was zapewnić, że tak się właśnie stało.
Kurs będzie więc spotkaniem wybitnych profesjonalistów z bardzo różnych dziedzin i branż, a każdy pojawi się na tych zajęciach ze swoimi unikalnymi doświadczeniami i wniesie w nie swoją perspektywę.

Ze względu na taką formułę bardzo zależy nam na udziale Polaków z zagranicy. I dlatego, mimo że lista została już zamknięta, rezerwujemy jeszcze dwa miejsca dla Polaków mieszkających poza krajem, a warunkiem jest załatwienie wszelkich spraw formalnych do 15 listopada. (szczegóły poniżej).

Postanowiliśmy też wypisać kilka powodów, dla których kurs „Biznes chiński” jest świetnym wyborem dla osób mieszkających poza Polską.

Po pierwsze, „Biznes chiński. Jak działać skutecznie w czasach Jedwabnego Szlaku” to 11 weekendowych zjazdów, których daty będą określone z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Można więc łatwo przygotować się logistycznie, zarezerwować wcześniej bilety, ułożyć grafik w pracy, zaplanować pobyty w Polsce.

Po drugie, to okazja do częstszego kontaktu z krajem. Okazja do odwiedzin i spotkań oraz do załatwienia innych spraw (np. urzędowych, a te w Polsce nadal wymagają sporo wysiłku).

Po trzecie, według polskich stawek to studia bardzo drogie. Ci, którzy się na nie zapisali, słusznie uchodzą za finansową elitę. Wiele osób na te studia niestety zwyczajnie nie mogło sobie pozwolić. Ale Was akurat na nie stać. (A przynajmniej stać Was na to, na co w Polsce stać najbogatszych).

Po czwarte, Polska się zmienia (i tu już nawet nie chodzi o Jedwabny Szlak, o którym praktycznie nie przeczytacie w krajowych mediach). Pojawiają się nowe możliwości. Warto poznawać ciekawych ludzi, zdobywać nową wiedzę, być na bieżąco ze współczesną Polską.

Zwłaszcza iż, po piąte, brak w niej trochę międzynarodowego spojrzenia. Czegoś w rodzaju myślenia „out of the box”. A Wasze doświadczenia i perspektywa jest ciekawa i cenna, bowiem na co dzień funkcjonujecie w międzynarodowym środowisku.
I dlatego możecie bardzo wzbogacić ten kurs. Bardzo na Was liczymy!

Po szóste, warto zainwestować w wiedzę i nowe ciekawe kontakty. Warto zainwestować w Polskę i w inicjatywy, które w Polsce powstają, takie jak ten kurs.

W przyszłości to wszystko, połączone z Waszymi doświadczeniami i Waszym potencjałem, może przynieść wielki efekt.

 

 

Gorąco zachęcamy i mamy nadzieję do zobaczenia!

Zespół Centrum Studiów Polska-Azja (CSPA).

 

Więcej o studiach podyplomowych „Biznes chiński. Jak działać skutecznie w czasach Jedwabnego Szlaku” TU.

Kurs zaczyna się już 18 listopada.

Warunkiem uczestnictwa jest skompletowanie wszystkich dokumentów przed jego rozpoczęciem.

Więcej informacji u koordynatorki studiów p. Agnieszki Marciniuk, e-mail: [email protected]

Udostępnij:
 • 4
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  4
  Udostępnienia
Dwa miejsca na kursie „Biznes chiński” dla Polaków z Wysp (i zagranicy)! Reviewed by on 12 listopada 2017 .

Szanowni, Promocja kursu „Biznes chiński. Jak działać skutecznie w czasach Jedwabnego Szlaku”, który współorganizujemy z Akademią Leona Koźminskiego, zakończyła się wielkim sukcesem. Startujemy w przyszłą sobotę, 18 listopada! Program studiów znajduje się TU. Od początku nie ukrywaliśmy, że naszym celem było stworzenie unikalnego i ekskluzywnego kursu na najlepszej prywatnej uczelni biznesowej w Polsce, jaką jest

Udostępnij:
 • 4
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  4
  Udostępnienia

O AUTORZE /

Pozostaw odpowiedź