Inne-news,Wydarzenia i zapowiedzi

Azja w TV 08.02-15.02.2010

800px-Basketball_shoot_1Monika Wawrzynowska w swojej rubryce Azja w TV prezentuje przegląd najciekawszych programów, filmów fabularnych i dokumentalnych dotyczących Azji, które będzie można obejrzeć w najbliższym tygodniu na polskojęzycznych kanałach telewizyjnych. Serdecznie zapraszamy:

 

Poniedziałek  08.02.2010

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji (Anthony Bourdain: No Reservations) (Dokument) Indie, 06:00, 18:00, 2:00 Discovery Travel & Living

Anthony Bourdain podróżuje po świecie w poszukiwaniu oryginalnych smaków. Na przyjęciu urodzinowym w Radżasthanie poznaje nie tylko lokalne potrawy, ale także egzotyczne zwyczaje.

Rudy Maxa i jego świat (Rudy Maxa’s World) Tajlandzki „Złoty Trójkąt”, 07:30 Travel Channel

W północnej Tajlandii plantacje herbaty już dawno zastąpiły opiumowe pola. Jednak gęsta dżungla wciąż pokrywa znaczące obszary tego kraju, zwłaszcza na pograniczu z Birmą i Laosem. Widzowie odwiedzą położoną w górach wieś plemienia Akha, której mieszkańcy żyjąc zgodnie z tradycjami starają się sprostać wymaganiom współczesnej turystyki. Spotkają słonie żyjące na wolności, które dorastały w specjalnym sierocińcu stworzonym dla tych zwierząt w Bangkoku. Dołączą również do Rudy’ego Maxa podczas jego szkolenia na opiekuna słoni.

W poszukiwaniu smaków (Taste Takes Off) Pekin, 13:00 Travel Channel

Peta Mathias dotarła do Pekinu, gdzie ma zamiar spróbować czegoś więcej niż kaczki po pekińsku. To miasto ma do zaoferowania imperialną kuchnię, mongolskie mięso z jarzynami, tradycyjne pierożki oraz restauracje celebrujące dania z czasów rewolucji Mao Zedunga. Ponadto Peta pozna typowe chińskie wsie z okolic Wielkiego Muru. Spróbuje tradycyjnych wiejskich posiłków, a także nauczy się je przygotowywać.

Esencja podróży (Essential) Seul, 14:00 Travel Channel

W stolicy Południowej Korei, jednym z najbardziej oryginalnych miejsc światowej turystyki, widzowie zobaczą Danngo Robinsa, który pozwalał będzie rybkom szczypać swoje stopy, skusi się na łagodzące masaże, a także spróbuje swoich umiejętności w karaoke.

Spragniony podróżnik (The Thirsty Traveller) Soju Korea, 17:30 Travel Channel

Kevin Brauch podczas swoich podróży odwiedza miejsca produkcji znanych napojów alkoholowych i, korzystając z okazji, testuje ich smak. Od piłki nożnej po muzykę, od jedzenia po mydlane opery, Korea, wyprzedzając Japonię, powoli staje się centrum azjatyckiej kultury masowej. Jednak pośród najnowszej mody możemy jeszcze odnaleźć soju tradycyjny koreański alkohol. O tym, co stanowi jego tajemnicę, podróżnik postara dowiedzieć się w Seulu.

Indyjska uczta (Feast India), 01:00 Travel Channel

Malabarskie Wybrzeże to region, w którym możemy spotkać większość podstawowych składników każdego indyjskiego dania. Plantacje czarnego pieprzu, kardamonu, imbiru i herbaty są ozdobą wilgotnych zboczy Ghatów Zachodnich, położonych w stanie Kerala nazywanym również God’s Own Country. Zostaną pokazane aukcje kardamonu. Położone na południu kraju miasteczko Kumily, będące centrum produkcji przypraw, jest jednym z najbardziej pachnących miejsc na świecie.

Zatoichi (Zatoichi), Japonia 2003, 01:10 TVP Kultura

XIX w., Japonia. Do górskiego miasteczka przybywa ślepy tułacz Zatoichi, który zarabia na życie hazardem i usługami masażysty. Pod tą maską kryje się jednak jeden z największych mistrzów miecza, szybki, precyzyjny i nieustraszony. Kiedy Zatoichi trzyma w ręku miecz, jego ostrze nigdy nie chybia. Tułacz musi zmierzyć się z gangiem bezwzględnego Ginzy, który terroryzuje mieszkańców miasteczka.

Wtorek  09.02.2010

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji (Anthony Bourdain: No Reservations), Indie Kalkuta/Bombaj, 06:00, 18:00, 2:00 Discovery Travel & Living

Anthony Bourdain podróżuje po świecie w poszukiwaniu oryginalnych smaków. Bombaj zachwyca go różnorodnością kultur i potraw. Nic dziwnego, że Bourdain zakochuje się w Indiach.

Rudy Maxa i jego świat (Rudy Maxa’s World) Tajlandia, 07:30 Travel Channel

Najpiękniejsze na świecie morze i plaże czekają na gości w południowej Tajlandii. Miejsce nazywane Wybrzeżem Andamańskim z kurortem Phuket znane jest wszystkim podróżnikom i amatorom słońca. Zatoka Phang Nga znana jest z lśniących zielonkawych wód, z których wyrastają strzeliste wapienne skały. Rudy Maxa będzie pływał pośród maleńkich wysepek w poszukiwaniu miejsc porośniętych namorzynami. Ponadto widzowie odwiedzą położoną nad brzegiem morza wioskę zniszczoną przez tsunami.

Inżynieria ekstremalna (Extreme Engineering) Tunel w Malezji, 18:00, 1:30 Discovery World

Wyprawę do królestwa techniki. Program przedstawia największe cuda współczesnej inżynierii.

Środa 10.02.2010

Inżynieria ekstremalna (Extreme Engineering) Tunel w Malezji, 06:00 Discovery World

Wyprawę do królestwa techniki. Program przedstawia największe cuda współczesnej inżynierii.

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji (Anthony Bourdain: No Reservations) Korea, 06:00,18:00, 2:00 Discovery Travel & Living

Nari przekonuje Anthony’ego Bourdaina, aby ten odwiedził jego ojczysty kraj. Ten ulega namowom i już wkrótce są w Seulu, gdzie czekają ich prawdziwe przygody.

Jackie Chan i utracona rodzina (Traces of a Dragon), 11:55 Planete

Jackie Chan, mistrz kung-fu, niezrównany kaskader i akrobata, cieszy się popularnością na całym świecie. Pochodzący z Hongkongu aktor stworzył własny styl, wprowadzając do kina wschodnich sztuk walki elementy komedii. Biografia Chana jest powszechnie znana. Sam gwiazdor nie wiedział jednak niemal niczego na temat losów rodziny sprzed emigracji z kontynentalnych Chin. Historia ta okazała się na tyle niezwykła, że Chan zaprosił znajomą dokumentalistkę, aby nakręciła na ten temat film.

W poszukiwaniu smaków (Taste Takes Off) Tajlandia, 13:00 Travel Channel

Kolejną kulinarną  przygodę widzowie rozpoczną od odwiedzenia Chiangmai głównego miasta północnej Tajlandii oraz poznania otaczającego je górskiego regionu graniczącego od północy z Birmą. Autorzy opowiedzą, jak tajska kuchnia wzbogaciła się o wiele potraw zapożyczonych z sąsiednich krajów, a także w jaki sposób pikantne papryczki chili stały się jej znakiem rozpoznawczym. W Kao Hom, szkole dla kucharzy, widzowie będą uczyć się o papryce i sztuce równoważenia smaków pikantnego, łagodnego, słodkiego i słonego.

Czwartek  11.02.2010

Anthony Bourdain: Bez rezerwacji (Anthony Bourdain: No Reservations) Indonezja, 06:00, 18:00, 2:00 Discovery Travel & Living

W Indonezji Anthony Bourdain poznaje kulturę i wyrafinowane smaki lokalnej kuchni. Zastanawia się, dlaczego tak wielu cudzoziemców chce zamieszkać w tym pięknym kraju.

Ushuaia, czyli wędrówki po świecie (On the road to Ushuaia) Żurawie z Hokkaido, 07:20 Planete

Od zachwycającego koła polarnego do dzikiej przyrody Amazonii, od najwspanialszych szczytów wulkanicznych do mrocznych głębin oceanów serial jest zaproszeniem do podróży po planecie Ziemia oraz ponownym odkryciem jej piękna. Twórcy podróżują  tradycyjną drewnianą łodzią wzdłuż Amazonki od peruwiańskich Andów do portu Manaus w Brazylii. W Birmie ekipa spotyka się z rybakami z plemienia Intha, którzy nazywają siebie „dziećmi jeziora”, a w Sudanie naukowcy odkrywają mumie zagrzebane w piasku pustynnym.

Szef kuchni za granicą  (Chef Abroad) Japonia, 09:00 Travel Channel

Szef kuchni jedzie do Tokio, by zgłębić tajemnice nadzwyczajnej kuchni. Jak się okaże odkryje w Japonii świat, którego wcześniej nie próbował, nie widział  ani sobie nie wyobrażał. Na każdym kroku będzie poznawał dania testujące jego dotychczasową kulinarną wiedzę, jak i również  zachęcające do wyrabiania sobie nowych opinii, czasami nietypowych, a nawet skrajnych.

Kuchnie świata (Planet Food) Singapur  i Chennai, 10:00 Travel Channel

W każdym z odcinków autorzy będą podążać za szefem kuchni w jego kulinarnej podróży po miejscach słynących z bogactwa i rozmaitości kuchni. Poznają  osoby, które ze względu na wiedzę i gościnność opowiedzą  o miejscowej diecie i zwyczajach. Gospodarze spróbują wyśmienitych dań i lokalnych specjałów, sami przygotują niektóre posiłki, a także będą brać udział w rozmaitych świętach i rytuałach związanych z przygotowywaniem różnych potraw i dań.

Kuszti indyjskie zapasy (Kushti Wrestling Into Power), 10:15 Planete

Kushti jest formą zapasów praktykowaną w Indiach od tysięcy lat. To nie tylko dyscyplina sportowa, ale i rygorystyczny styl życia ściśle powiązany z religią. Zapaśnicy razem żyją i trenują według tradycyjnych reguł. Najwyższy cel każdego dnia to rozwijanie „shakti” energii niezbędnej do walki, doskonalenie umiejętności zapaśniczych i życie w czystości. Bohaterem dokumentu jest Muna krewny legendarnego mistrza w zapasach. Muna ma 18 lat i marzy o mistrzowskim tytule. Należy do kasty Yadav, której członkowie są pasterzami bawołów.

Buddyzm na Zachodzie (Refuge), 11:20 Planete

Po upadku Tybetu w 1959 r. wielu buddyjskich mnichów wybrało życie na wygnaniu. Dalaj Lama udał się do Indii, Roshi Suzuki założył ośrodek w San Francisco, Chogyam Trungpa postanowił propagować tybetańską kulturę w Anglii, Kanadzie i USA. Obecność mistrzów buddyjskich wywarła ogromny wpływ na konsumpcyjnie nastawione społeczeństwa. Twórcy dokumentu zastanawiają się, czy korzystając ze schronienia na Zachodzie, buddyzm uległ komercjalizacji i spłyceniu. Rozmawiają na ten temat m.in. z Dalaj Lamą, Martinem Scorsese i Olivierem Stonem.

Lasy deszczowe Malezji (Malaysia’s Regenwald), 11:25 TVP 2

Lasy deszczowe otaczają  Ziemię zielonym pasem wzdłuż równika, rosną w dorzeczu Amazonki, Kongo i w południowo-wschodniej Azji. Te najbardziej fascynujące porastają Borneo, trzecią co do wielkości wyspę na świecie. Występuje tam największa liczba gatunków roślin i zwierząt na Ziemi. Ich życie zależy od wody. Jej długa droga zaczyna się  na najwyższym szczycie wyspy, Kinabalu, liczącym ponad 4 tys. m. Lasy deszczowe rozwijają się tylko w określonych warunkach przez cały rok potrzebują dużo słońca i wody.

Polowanie na wodne potwory (Hooked: Monster Fishing) Olbrzymie pstrągi z Mongolii, 13:00 National Geographic

Doktor Zeb Hogan poszukuje słynnego mongolskiego pstrąga, dorastającego nawet do dwóch metrów.

Strefa śmierci (Kill Zone) Bitwa o Hue: Wietnam, 20:00 Discovery World

Bitwa o Hue w Wietnamie rozegrała się w 1968 roku. Wietnamskie wojska przewyższały liczebnie oddziały amerykańskiej piechoty morskiej. W mieście trwały walki o każdy budynek.

Piątek 12.02.2010

Walki powietrzne (Dogfights) Zasadzka nad Phuc Yen, 09:50 Planete

Podczas wojen w Korei, Wietnamie i nad Zatoką Perską doszło do niezliczonych walk powietrznych, w których ścierały się ze sobą największe asy lotnictwa. Dokument stwarza unikalną możliwość obejrzenia rekonstrukcji spektakularnych podniebnych pojedynków. Od pojedynków między dwupłatowcami z czasów I wojny światowej po konfrontacje nowoczesnych myśliwców u schyłku XX wieku omówione w nim zostały kampanie, bitwy i potyczki, a także słynne maszyny i tajne bronie wrogich stron.

Walki powietrzne (Dogfights) Aleja migów, 10:45 Planete

Podczas wojen w Korei, Wietnamie i nad Zatoką Perską doszło do niezliczonych walk powietrznych, w których ścierały się ze sobą największe asy lotnictwa. Dokument stwarza unikalną możliwość obejrzenia rekonstrukcji spektakularnych podniebnych pojedynków. Od pojedynków między dwupłatowcami z czasów I wojny światowej po konfrontacje nowoczesnych myśliwców u schyłku XX wieku omówione w nim zostały kampanie, bitwy i potyczki, a także słynne maszyny i tajne bronie wrogich stron.

Szef kuchni za granicą  (Chef Abroad) Japonia, 12:00 Travel Channel

Szef kuchni jedzie do Tokio, by zgłębić tajemnice nadzwyczajnej kuchni. Jak się okaże odkryje w Japonii świat, którego wcześniej nie próbował, nie widział  ani sobie nie wyobrażał. Na każdym kroku będzie poznawał dania testujące jego dotychczasową kulinarną wiedzę, jak i również  zachęcające do wyrabiania sobie nowych opinii, czasami nietypowych, a nawet skrajnych.

Pusty dom (Bin-jip / 3-Iron), kryminał, Japonia 2004, 16:15 Ale Kino!

Tae-suk jest bezdomny. Mieszka w opuszczonych domostwach, w których stara się zachowywać jak duch. Śpi w cudzych łóżkach, myje się w cudzych łazienkach, korzysta z zapasów zgromadzonych w lodówce, ale w zamian pierze, sprząta i dokonuje drobnych napraw. Pewnego dnia włamuje się do luksusowej willi, w której mieszka kobieta maltretowana przez męża. Piękna Sun-Hwa, zamiast wezwać policję, zaczyna obserwować nietypowego włamywacza. Czując się niewidoczną dla świata, dostrzega w mężczyźnie kogoś podobnego do siebie.

W poszukiwaniu smaków (Taste Takes Off) Wietnam, 13:00 Travel Channel

Podczas podróży po Wietnamie Peta odwiedzi Hanoi miasto jezior, zacienionych alei, gwarnych i pełnych życia starych dzielnic oraz Hoi An, jedno z najpiękniejszych starych rybackich miasteczek w kraju. Wietnam to kraj urodzajny, w którym zmieszały się tradycje francuskie i chińskie. Dania miejscowej kuchni są  świeże i zielone, a narodową potrawą jest zupa Pho rodzaj rosołu wołowego z makaronem i dodatkami. Przewodniczka spróbuje potraw sprzedawanych na ulicy i odwiedzi miejscowe bazary.

Urok Szanghaju (El embrujo de Shanghai / Le sortilege de Shanghai / The Shanghai Spell), obyczajowy, 17:50 Zone Europa

Rok 1948. Mieszkający w Barcelonie 14-letni Dani marzy o karierze artysty. Chłopiec poznaje charyzmatycznego kapitana Blaya, którym ma się opiekować. Wkrótce staruszek staje się jego mentorem. Gdy Dani spotyka Susannę, ta budzi w nim pierwsze uczucie. Dwójka młodych bohaterów zaczyna tworzyć wyimaginowany świat, zapełniając go postaciami tajnych agentów, szpiegów i femmes fatales. Ich fantazje, stymulowane klasycznymi, czarno-białymi filmami i komiksami, rozgrywają się w Szanghaju.

Strefa śmierci (Kill Zone: Battle of Inchon) Bitwa o Inchon: Korea, 20:00 Discovery World

15 września 1950 r., podczas wojny koreańskiej, Incheon był miejscem desantu wojsk amerykańskich. X Korpus Ekspedycyjny liczył ok. 70 tys. żołnierzy, 300 jednostek pływających wspieranych przez samoloty. Celem desantu było opanowanie drogi Inchon Seul Wonju i odcięcie wojsk KRL-D na południu Korei. Opór stawiany przez nieliczne jednostki północnokoreańskie był na tyle heroiczny, iż korpus potrzebował aż tygodnia na pokonanie 35 km.

Ushuaia, czyli wędrówki po świecie (On the road to Ushuaia) Mongolscy jeźdźcy,20:20 Planete

Od zachwycającego koła polarnego do dzikiej przyrody Amazonii, od najwspanialszych szczytów wulkanicznych do mrocznych głębin oceanów serial jest zaproszeniem do podróży po planecie Ziemia oraz ponownym odkryciem jej piękna. Twórcy podróżują  tradycyjną drewnianą łodzią wzdłuż Amazonki od peruwiańskich Andów do portu Manaus w Brazylii. W Birmie ekipa spotyka się z rybakami z plemienia Intha, którzy nazywają siebie „dziećmi jeziora”, a w Sudanie naukowcy odkrywają mumie zagrzebane w piasku pustynnym.

Rytualne zdobienie ciała (Tattoo Hunter) Indonezja, 21:30 Discovery World

Zdobienie ludzkiego ciała w wielu kulturach ma charakter rytualny, często związany z wierzeniami religijnymi. Antropolog Lars Krutak wnikliwie analizuje zwyczaje wojowników, kanibali i łowców głów. Przedstawia bogate dziedzictwo kulturowe kryjące się w prastarej sztuce tatuażu.

Rytualne zdobienie ciała (Tattoo Hunter) Indie, 00:30 Discovery World

Zdobienie ludzkiego ciała w wielu kulturach ma charakter rytualny, często związany z wierzeniami religijnymi. Antropolog Lars Krutak wnikliwie analizuje zwyczaje wojowników, kanibali i łowców głów. Przedstawia bogate dziedzictwo kulturowe kryjące się w prastarej sztuce tatuażu.

Kaszmir droga do wolności (Kashmir: Journey To Freedom), 00:35 Planete

Rozdarty konfliktem Kaszmir stał się na przestrzeni ostatnich dekad krainą terroru i rozpaczy. Zmęczeni zbrojną walką młodzi mieszkańcy regionu dzielonego przez Indie i Pakistan uznali, iż rozwiązanie ich problemu może przynieść jedynie pokojowy ruch wolnościowy. Ich celem jest wolność i niezależność. Marzą o duchowym odrodzeniu Kaszmiru w atmosferze tolerancji i zrozumienia. Młodzi muzułmanie zainicjowali pokojowy ruch, by wywalczyć niepodległość. Jednym z nich jest Usmaan Raheem Ahmad.

Cudowne miasto (Wonderful Town), Tajlandia 2007, obyczajowy, 02:00 Ale Kino!

W niewielkim miasteczku Takua Pa w południowej Tajlandii, po przejściu tsunami w 2004 roku po zniszczonych budynkach pozostały ruiny. Do miejscowości przyjeżdża Ton, architekt z Bangkoku, by nadzorować odbudowę. Zamiast luksusowego hotelu wybiera skromny pensjonat prowadzony przez Na. Ma nadzieję, że dzięki temu pozostanie anonimowy. Między mężczyzną a właścicielką pensjonatu rodzi się namiętny romans. Młodszy brat dziewczyny, szef miejscowego gangu, zaczyna coś podejrzewać i podburza miasteczko przeciwko obcemu.

Sobota 13.02.2010

Obieżyświat (Globe Trekker) Chiny, 06:00 Travel Channel

Podczas wyprawy po Chinach Zay Harding odwiedzi cztery prowincje położone w południowo-wschodniej części kraju. Na początku widzowie spotkają go w Guangzhou, stolicy prowincji Guangdong, później pojedzie do Parku Narodowego Wulingyuan. Stamtąd uda się do Shaoshan, Nanchang, Ruijin Yongding, Anxi i Dehuy, by ostatecznie dotrzeć do starożytnego portu Quanzhou. Ostatnim przystankiem w podróży Zaya będzie wyspa Hainan Dao.

Walki powietrzne (Dogfights) Guadalcanal, 07:30 Planete

Podczas wojen w Korei, Wietnamie i nad Zatoką Perską doszło do niezliczonych walk powietrznych, w których ścierały się ze sobą największe asy lotnictwa. Dokument stwarza unikalną możliwość obejrzenia rekonstrukcji spektakularnych podniebnych pojedynków. Od pojedynków między dwupłatowcami z czasów I wojny światowej po konfrontacje nowoczesnych myśliwców u schyłku XX wieku omówione w nim zostały kampanie, bitwy i potyczki, a także słynne maszyny i tajne bronie wrogich stron.

Cuda stworzone przez człowieka (China’s Man Made Marvels) Wielki Mur Chiński, 18:00 Discovery Science

Próba rekonstrukcji budowy Wielkiego Muru Chińskiego, od chwili narodzin gigantycznego projektu po przebieg prac budowlanych, które pochłonęły wiele ofiar.

Prawdziwy Shaolin (The Real Shaolin), 01:10 Planete

Stare chińskie przysłowie mówi, że wszystkie sztuki walki wywodzą się z Shaolin. Trudno jednak nazwać kung-fu elitarnym sposobem doskonalenia ciała i ducha. To nakręcany przez pop-kulturę przemysł. W chińskich szkołach uczą się obecnie setki adeptów sztuk walki. Większość trafia tam po obejrzeniu filmów i marzy o tym, by stać się kolejnym Bruce’em Lee. Część z nich to Europejczycy i Amerykanie, którzy o kulturze Chin niczego nie wiedzą. Dokument przedstawia czterech chętnych do osiągnięcia mistrzostwa w mniej lub bardziej tradycyjnym kung-fu.

Niedziela 14.02.2010

Walki powietrzne (Dogfights) Latające Tygrysy, 07:30 Planete

Podczas wojen w Korei, Wietnamie i nad Zatoką Perską doszło do niezliczonych walk powietrznych, w których ścierały się ze sobą największe asy lotnictwa. Dokument stwarza unikalną możliwość obejrzenia rekonstrukcji spektakularnych podniebnych pojedynków. Od pojedynków między dwupłatowcami z czasów I wojny światowej po konfrontacje nowoczesnych myśliwców u schyłku XX wieku omówione w nim zostały kampanie, bitwy i potyczki, a także słynne maszyny i tajne bronie wrogich stron.

Shaolin Soccer (Siu lam juk kau / Shaolin Soccer), Chiny 2001, komedia, 10:10 Ale Kino!

Pięciu mnichów ze słynnego klasztoru Shaolin, doskonale znających kung-fu, próbuje wypromować sztukę na świecie. Niestety, współczesność wydaje się nieczuła na ich akrobatyczne umiejętności. Postanawiają założyć zespół rockowy, ale i ten pomysł okazuje się chybiony. Zrezygnowani postanawiają się rozstać. Wtedy jeden z nich poznaje byłego piłkarza. Ten, widząc idealne wykopy, które mnich stosuje podczas pokazów kung-fu, wpada na szalony pomysł. Postanawia wprowadzić mnichów na boisko i wykorzystać ich zdolności do gry w piłkę nożną.

Godzilla: Ostatnia wojna (Godzilla: Final Wars / Gojira: Fainaru uôzu), Sc-Fi, Australia/ Japonia/ USA/ Chiny 2004, 01:25 TVP 2

Po zaciekłej walce z Godzillą załodze statku powietrznego dowodzonego przez kapitana Douglasa Gordona udało się uwięzić potwora w lodach bieguna południowego. Lecz wojny i dewastacja środowiska obudziły inne potwory. Ludzkość miały chronić przed nimi Siły Obrony Ziemi. Pewnego dnia na Ziemię przybywają istoty z innej planety, Xilianie, przedstawiający się jako przyjaciele Ziemian. Gdy zostaje ujawniona prawdziwa natura obcych, tylko kapitan Gordon może powstrzymać ich niszczycielską działalność.

Udostępnij:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Azja w TV 08.02-15.02.2010 Reviewed by on 8 lutego 2010 .

Monika Wawrzynowska w swojej rubryce Azja w TV prezentuje przegląd najciekawszych programów, filmów fabularnych i dokumentalnych dotyczących Azji, które będzie można obejrzeć w najbliższym tygodniu na polskojęzycznych kanałach telewizyjnych. Serdecznie zapraszamy:   Poniedziałek  08.02.2010 Anthony Bourdain: Bez rezerwacji (Anthony Bourdain: No Reservations) (Dokument) Indie, 06:00, 18:00, 2:00 Discovery Travel & Living Anthony Bourdain podróżuje po świecie w

Udostępnij:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

O AUTORZE /

Avatar

KOMENTARZE: 1

 • Thanks for bothering to write this. I understand where you are originating from with this particular post nevertheless I’m sure there presently exist superior systems.

Pozostaw odpowiedź